Strona główna
Godziny otwarcia
Galeria zdjęć
Kontakt
Jak do nas trafić
 
   
 


Zakład Masarski „DANKO” istnieje od 1995 roku. Powstał w bazie lokalowej po dawnej Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska. Działalność gospodarcza prowadzona jest w oparciu o wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej dokonany w Urzędzie Miasta  i Gminy Gąbin.

Zakład dostosowany jest do obowiązujących rygorów służb sanitarnych. Produkcja odbywa się zgodnie z zasadami GHP i GMP oraz z wykorzystaniem zasad  wdrożonego w kwietniu 2004 roku systemu HACCP.

             Wszystko po to, by nasz Klient był zadowolony i odczuwał                       satysfakcję konsumując nasze produkty.

Po szeregu przeprowadzonych modernizacji w grudniu 2007 roku nasza firma została wpisana na krajową listę zakładów zakwalifikowanych do produkcji i eksportu na rynki Unii Europejskiej.

Firma „DANKO” prowadzi działalność handlową w zakresie

- skupu i uboju trzody chlewnej,

- sprzedaży mięsa wieprzowego i wołowego,

- produkcji i sprzedaży wyrobów wędliniarskich.

Z uwagi na fakt, iż część surowca do produkcji nabywamy z własnego skupu posiadamy własną linię ubojowa, rozbiorową oraz linię produkcyjną, co sprawia, że jesteśmy w dużym stopniu niezależni a nasze mięso posiada wysoką jakość.

Asortyment wytwarzany w naszym zakładzie obejmuje całą gamę wyrobów: kiełbasy, wędzonki, bloki, wędliny podrobowe oraz mięsa. Nasze produkty cenione są przez klientów przede wszystkim ze względu na wysoką jakość, walory smakowe jak również za konkurencyjne ceny.

Naszą specjalnością są wyroby o typowym, wiejskim smaku. Słyniemy m.in. z kaszanki gryczanej, kiełbasy wiejskiej, szynki gotowanej oraz przede wszystkim z wyrobów na stół wiejski i tradycyjnej szynki z nogą.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej nowej strony. Jako nowczesna firma, chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą ofertą. Nowy system zarządzania treścią pozwoli na regularne aktualizacje naszego serwisu.